Перша практична гештальт-конференція Міжнародного інституту практичної психології
Перша практична гештальт-конференція Міжнародного інституту практичної психології
Перша практична гештальт-конференція Міжнародного інституту практичної психології
Перша практична гештальт-конференція Міжнародного інституту практичної психології
Міжнародний інститут практичної психології

Перша практична гештальт-конференція Міжнародного інституту практичної психології

«Компетенції майстерності»

16 червня 2024

Online

Запрошуємо на конференцію

Студентів 1-х, 2-х та 3-х ступенів гештальт-терапії

Гештальт-терапевтів, організаційних консультантів та гештальт-коучів

Гештальт-терапевтів, організаційних консультантів та гештальт-коучів

Студентів психологічних факультетів, які зацікавлені у вивченні гештальт-терапії як частини своєї освіти

Керівників HR та менеджерів з розвитку персоналу, які хочуть інтегрувати елементи гештальт-підходу в корпоративне навчання та розвиток команд

Майстерність гештальт-терапевта — це результат довгого шляху, який вимагає часу, терпіння та витримки. Тому МІПП починає свою першу конференцію з теми «Компетенції майстерності»​
Конференція об’єднує провідних експертів, практикуючих гештальт-терапевтів, дослідників та студентів в унікальному просторі для обміну знаннями, досвідом та досягненнями у світі гештальту.
Компетенцію можна уявити як дерево знань, де коріння — це фундаментальна освіта, стовбур символізує теоретичні знання, а гілки та листя — це практичний досвід та навички, які розширюються та розвиваються з кожним роком. Плоди ж дерева — це результативність та успіхи в професійній діяльності, які можна зібрати завдяки глибокому розумінню своєї сфери та накопиченому досвіду.

16 червня — це літо, — час цвітіння та зростання для дерева. Спікери конференції – це дощ, який зволожує землю навколо дерева, сприяючи його росту та цвітінню.

Спікери конференції

Elinor Greenberg

Елінор Грінберг

США🇺🇸

Психолог, консультант, автор і тренер з гештальт-терапії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні адаптацій при пограничному, нарцисичному та шизоїдному розладах.
Член Нью-Йоркського інституту гештальт-терапії, викладач Центру гештальт-психотерапії та навчання.
Редактор журналу “Gestalt Review”. Колишній викладач і автор курсів в Інституті Мастерсона. Навчала психотерапевтів у США, Канаді, Англії, Уельсі, Сицилії, Швеції, Норвегії, Польщі, Мексиці, Сербії, Хорватії, Чорногорії, Росії, Мальті та Україні.
Автор книги: “Межові, нарцисичні та шизоїдні адаптації: Погоня за любов’ю, захопленням та безпекою”.

Руелла Франк

Руелла Франк

США🇺🇸

Докторка філософії, засновниця та директорка Центру Соматичних Студій.
Викладає по всіх Сполучених Штатах, Європі, Канаді та Латинській Америці.
Авторка книги “Тіло усвідомленості: Соматичний та розвитковий підхід до психотерапії” (2001, GestaltPress, доступна на 5 мовах), співавторка книги “Перший рік життя та все, що за ним слідує: Рух, розвиток і психотерапевтичні зміни” (2010, Routledge Press, доступна на трьох мовах), та авторка книги “Тілесні корені досвіду в психотерапії” (2022, Routledge Press, доступна на п’яти мовах). www.somaticstudies.com

Софія Верулашвілі

Софія Верулашвілі

Грузія 🇬🇪

Психолог, психотерапевт, акредитований гештальт-терапевт та супервізор EAGT; секретар Європейської Асоціації Гештальт-Терапії (EaGT). Член Виконавчого комітету EAGT. Президент асоціації психологів та психотерапевтів Грузії, засновник і генеральний директор Кавказького Інституту гештальт-терапії та сімейної психотерапії, засновник та віце-президент Національної Асоціації Гештальт-терапевтів Грузії.
Зозуля Олена

Олена Зозуля​

Україна 🇺🇦

Гештальт-терапевт та гештальт-коуч EAGT, Голова Української Асоціації Коучів та Організаційних Консультантів у Гештальт-Підході. Тренер Міжнародного Інституту Практичної Психології. Тренер Кавказького Інституту Гештальт-Терапії та Сімейної Психотерапії. Працює в гештальт-підході, використовуючи арт, психодраму, тілесні, коучингові, духовні та енергетичні практики різних часів та культур. Автор і ведуча освітніх проектів з мистецтва гештальт-коучингу «Со-Творіння», «Місце Сили», «За образом та подобою». В гештальт-підході з 2000 року. Займається розвитком і популяризацією гештальт-коучингу в Україні.

Вікторія Варга

Вікторія Варга

Україна 🇺🇦

Гештальт- психотерапевт, тренер 1,2 ступенів , супервізор КІГІП. Автор психокоригувальних програм по роботі з сім’ями та з сім’ями, де є діти з обмеженими можливостями. Доцент, кандидат психологічних наук. Керівник Психолого-педагогічного центру м.Ужгорода. Акредитований гештальт-терапевт Європейської Асоціації Гештальт-Терапевтів (EAGT).
Алефтина Шаульська

Алефтина Шаульська

Естонія 🇪🇪

Гештальт-терапевт, супервізор, організаційний консультант, тренер Міжнародного Інституту Практичної Психології.
Ден Блум

Ден Блум

США🇺🇸

Доктор наук, співавтор знаменитої “Зеленої книги”, автор понад 70 наукових публікацій з психотерапії. Навчався у першого покоління гештальт-терапевтів: Лори Перлз, Ізідора Фрома та Річарда Кітцлера. Діючий президент Нью-Йоркського інституту гештальт-терапії, а також колишній президент Міжнародної асоціації з розвитку гештальт-терапії. Він є членом та акредитованим супервізором EAGT.
Тетяна Балан

Тетяна Балан

Україна 🇺🇦

Головний тренер Міжнародного інституту практичної психології, організаційний терапевт, супервізор, коуч, психодраматист, спікер на конференціях та ЗМІ. Акредитований гештальт-терапевт Європейської Асоціації Гештальт-Терапевтів (EAGT GPO). Співзасновник Української Асоціації Коучів та Організаційних Консультантів у Гештальт-Підході. Автор та тренер програм: «Гештальт-підхід в організаційному консультуванні» та «Я – практичний психолог».

Розклад конференції

Час Опис
8:30-9:00 Відкриття конференції
Балан Тетяна
9:00-10:30 Лекція
Софія Верулашвілі
«Професійні компетенції та кваліфікації гештальт-терапевта за стандартами EAGT»
10:30-10:45 Перерва на каву
10:45-12:15 Майстер-клас
Зозуля Олена
«Використання інтуїції в реляційному процесі»
Сьогодні, як на мене, відчуття - це основа роботи гештальт-терапевта, гештальт-коуча і кожного, хто хоче мати якісний та плідний звʼязок з іншими людьми, вміти робити правильні кроки за будь-яких обставин.
Я помітила одну важливу річ - щоб вміти робити потрібні вибори й успішно рухатися у правильному напрямку, треба мати надчуття, з одного боку, та міцність і гарне заземлення, з іншого. Це все про тілесність.
Тіло - храм душі. Щоб чути душу, треба мати гарний контакт з тілесністю. Цю навичку називаю естетикою тілесного знання.
На майстер-класі ми зануримося в глибини себе та відпрацюємо навичку налаштовуватися на голос інтуїції, чути і поважати свою внутрішню Правду
12:00-12:15 Перерва на каву
12:15-13:45 Майстер-клас
Варга Вікторія
«Спонтанність терапевта або інтенційні рухи взаємодії»
Естетичне сприйняття на основі взаємності та інтенційні рухи терапевта і пацієнта призводять до того, що терапевтичний процес стає танцем взаємності, що складається з рухів, які мають на меті надати більш спонтанний і повний сенс селфу пацієнтів. Спонтанність на терапевтичній зустрічі передбачає що, гештальт – терапевт повністю поринає у стосунки та використовує власний селф. Лікування засноване на двох реальних людях, які зустрічаються
12:15-13:45 Майстер-клас
Шаульська Алефтина
«Тілесний досвід — польовий підхід у реляційній терапії»
Всередині спільно створеного втіленого поля два живих тіла спілкуються одне з одним як ритми і мелодії руху. Спілкування з Іншим залишає у наших тілах свій слід. Наші рухи, жести, ритм дихання втілюють той досвід стосунків, який пережило наше тіло: як з нами поводилися, як про нас піклувалися, як на нас дивилися, ігнорували, загрожували та заспокоювали. На воркшопі ми будемо досліджувати нові способи розуміння та роботи в рамках цієї взаємодії тіла з тілом, реляційний і польовий контакт. Власне тілесне налаштування на реляційні тілесні повідомлення клієнта, поряд з усвідомленням власних особистих фізичних резонансів та імпульсів терапевта, відкриває можливості для нової взаємодії на цьому рівні спілкування між тілами
13:45-14:45 Обід
14:45-15:45 Лекція
Елінор Грінберг
«Нарцисичний особистісний розлад»
15:45-16:00 Перерва
16:00-17:30 Майстер-клас
Руелла Франк
«Кінестезія – Попередній Фон Досвіду»
Цей півторагодинний майстер-клас представляє нову парадигму у формуванні досвіду через радикальне дослідження процесів контактування — зустрічати та бути зустрінутим, контактувати самому та відповідати на контакт, торкатися та бути тим, до кого торкаються. Учасникам буде представлено точну феноменологічну мову для тих підсловесних взаємодій, які становлять основу життєвого досвіду. Цей феноменологічний і естетичний підхід відкриє рухливо-відчуттєве-пізнавальне сприйняття себе у ставленні до життєвої ситуації. Особлива увага буде приділена динаміці рухів дуетів: немовля-батько та пацієнт-терапевт, з яких формується значення. Цей майстер клас буде поєднанням дидактичного навчання та навчання-досвіду
17:30-17:40 Перерва
17:40-19:10 Майстер-клас
Ден Блум
«Коли стіни продовжують руйнуватися: Знову відкриваючи основу фігури під час страждань війни»
19:10-19:40 Завершення конференції

Вартість участі у конференції

до 1 червня
1000 грн
після 1 червня
1000 грн
для студентів МІПП
1000 грн
У вартість входить сертифікат та записи лекцій, майстер-класів.
Для присутніх на конференції особливий подарунок: повна лекція Елінор Грінберг на тему «Нарцисичний особистісний розлад»
Перша практична гештальт-конференція Міжнародного інституту практичної психології
Перша практична гештальт-конференція Міжнародного інституту практичної психології
Перша практична гештальт-конференція Міжнародного інституту практичної психології
Перша практична гештальт-конференція Міжнародного інституту практичної психології

Реєстрація

Конференція МІПП 2024

Якщо у вас виникнуть запитання або потрібна додаткова інформація, не соромтеся звертатися до нас за телефоном:  +380997963362 / або в телеграм @managermipp

Усі розміщені на сайті матеріали захищені авторським правом © 2024 International Institute of Practical Psychology