Наші викладачі

Викладачі Міжнародного інституту практичної психології мають міжнародні сертифікати і глибокий досвід, який враховує тисячі годин теорії, практики та особистої терапії відповідно до світових стандартів. Інститут регулярно залучає до своїх проектів іноземних викладачів.

Засновниця інституту Тетяна Балан

Тетяна Балан

Головний тренер Інституту, організаційний терапевт, гештальт-терапевт, супервізор, коуч, майстер НЛП (M.A.NLP), бізнес-тренер, спікер на конференціях та ЗМІ. Більше 10 000 годин практики. Досвід роботи – з 2001 року. 
Олена Зозуля

Олена Зозуля

Гештальт-терапевт Європейської асоціації гештальт-терапії (EAGT), гештальт-коуч EAGT GPO, Голова правління громадської організації Української асоціації коучів та організаційних консультантів у гештальт-підході. Організатор і спікер на профільних конференціях.

 

Ірена Голуба

Ірена Голуба

Тренер 2 ступені гештальт-терапії, супервізор. Перший президент Латвійської спілки психотерапевтів. Президент Латвійської асоціації гештальт-терапії. Член Європейської асоціації гештальт-терапії (EAGT).
Алефтіна Шаульська

Алефтіна Шаульська

Гештальт-терапевт і ведуча груп, має приватну практику в Таллінні, Естонія.
Гештальт-терапевт за стандартами EAGT у МІГіП, закінчила міжнародну довгострокову програму підвищення кваліфікації гештальт-терапевтів GATLA (2018-2023), проходила навчання методу Relational Living Body Psychotherapу (психотерапія 2), регулярно проходить супервізію у міжнародних супервізорів. Є членом організації IG-FEST.

Тара Конрад

Тара Конрад

Гештальт практик, супервізор, ведуча навчальних та супервізійних організаційний консультант, фасилітатор. Досвід роботи 25 років.
1998-2005 бізнес-тренер.
2005-2017 HRD.
2014-2019 засновник та керівник НГО.
З 2015 до теперішнього часу супервізор організаційних процесів.

Ганна Федосова

Ганна Федосова

Кандидат психологічних наук, супервiзор, автор книг та статей з теорiï та практики гештальт-пiдходу, керiвник спецiалiзацiï “Гештальт-пiдхiд в роботi з сiмейною системою” (м.Киïв).

Наші партнери

Українська Асоціація Коучів та Організаційних Консультантів у Гештальт-Підході

Українська Асоціація Коучів та Організаційних Консультантів у Гештальт-Підході — професійна спільнота, де можна отримати знання та супровід від фахівців світового рівня та тих, хто тільки стає на свій професійний шлях.

Щоб звʼязатись з нами

Заповніть форму

Polling Form (#1)
Натискаючи кнопку “Відправити” Ви підтверджуєте свою згоду на збір, обробку та зберігання Ваших персональних даних, які Ви надаєте через форму на нашому веб-сайті, відповідно до нашої політики конфіденційності.